Sigfox tinklas

0G network
1,4 mlrd.
vartotojų
75
šalys
6 mln. km²
dengiamumas
Sigfox Technologija
"Sigfox" - tai pasaulinė daiktų interneto sprendimų ekosistema. Sigfox tinklas duoda balsą dešimtims milijonų prietaisų, juos prijungdamas prie daiktų interneto su minimaliomis energijos sąnaudomis. Tinklas prieinamas 75 šalyse.

"Sigfox" naudoja ypač siauros juostos moduliaciją. Tai leidžia bazinėms stotims perduoti signalus dideliais atstumais naudojant ypatingai mažai energijos.
Davikliai nėra susieti su konkrečia bazine stotimi, skirtingai nuo korinio protokolo. Perduotas pranešimas gaunamas bet kurioje netoliese esančioje „Sigfox" bazinėje stotyje - tai užtikrina mažas ryšio ir įrenginių sąnaudas.

"Sigfox" tinklą sudaro šie trys procesai:
Itin siauro dažnio (UNB) ryšio technologija
Diferencinis fazės poslinkio klavišas (DPSK)
Dažnio perjungimo klavišas (FSK)
Žemiau pateiktoje diagramoje pavaizduoti pagrindiniai duomenų perdavimo
per "Sigfox" elementai ir procesai:
"Sigfox" duomenų perdavimo logika
Objektai (įrenginiai) yra prijungiami prie interneto naudojant "Sigfox" tinklą. Objektas gali būti temperatūros, drėgmės ir (arba) prisotinimo (ir kt.) jutiklis, esantys 1000 metrų atstumu nuo bazinės stoties (vartų). Bendradraudami su "SigFox", objektai siunčia aukštynkryptes žinutes (angl. "uplink") į bazines stotis, kur aparatinė įranga naudoja diferencinį fazių keitimo klavišą (DPSK), kad demoduluotų signalą, ir nusiųstų aukštupio ryšio duomenis į debesienos sprendimą, kuri šį perduoda į kliento IT sistemą, arba apdorija naudojant trečiųjų šalių platformas, tokias kaip "Ubidots".

Sigfox ryšio paslauga atokiose vietovėse

Norite užtikrinti „Sigfox" tinklo ryšį po žeme, giliai pastato viduje ar tiesiog atokioje vietovėje?
Paskambinkite mums ir mes pastatysime mikro bazines stoteles, kad patenkintume visus jūsų poreikius.
Sigfox tinklas pas jus veiks jau sekančią dieną.
Kainodara
Sigfox coverage map
Pastatas
Paprastai vienos mikro bazinės stoties užtenka padengti dideliam sandėliui, arba 12-15 aukštų biurų pastatui.Nuo 30 € / mėn
Teritorija
Jei jums reikia užtikrintai padengti pramoninę teritoriją, sandėlių kompleksą ar gatvę, mes vietoje atliksime auditą ir pristatysime jums tiek mikro bazinių stočių, kiek jums reikia.

Nuo 25 € / mėn. / Bazinė stotis
Miestas
Didesnėms teritorijoms gali prireikti kompleksinių sprendimų, pavyzdžiui, sutankinti esamą lauko bazinio stočių tinklą, ir jį papildyti vidinėmis mikro bazinėmis stotimis.

Susisiekite su mumis!

Pateikite užklausą

Spustelėdami mygtuką „Siųsti", sutinkate su mūsų Privatumo politika. Mes nesidaliname informacija su trečiosiomis šalimis.
prenumerata
© 2022 UAB, 0G Baltics
© All rights reserved