Kas yra "SigFox"

"SigFox" yra mažos galios siaurajuosčio ryšio tinklas (LPWAN). Prietaisai, prijungti naudojant "SigFox", naudoja ypatingai mažai energijos ir veikia dideliais atstumais, palyginti su "Wi-Fi" ir "Bluetooth" ryšio protokolais, kurie sunaudoja daugiau energijos ir geriausiai veikia trumpame nuotolyje.
"SigFox" sprendimo dalys
"SigFox" tinklą sudaro šie elementai:
Objektai (įrenginiai)
Bazinės stotys (vartai)
Debesienos sprendimas (internetas)

"SigFox" tinklą sudaro šie trys procesai:
Itin siauro dažnio (UNB) ryšio technologija
Diferencinis fazės poslinkio klavišas (DPSK)
Dažnio perjungimo klavišas (FSK)
Žemiau pateiktoje diagramoje pavaizduoti pagrindiniai duomenų perdavimo per "SigFox" elementai ir procesai:
"SigFox" duomenų perdavimo logika
Objektai (įrenginiai) yra prijungiami prie interneto naudojant "SigFox" tinklą. Objektas gali būti temperatūros, drėgmės ir (arba) prisotinimo (ir kt.) jutiklis, esantys 1000 metrų atstumu nuo bazinės stoties (vartų). Bendradraudami su "SigFox", objektai siunčia aukštynkryptes žinutes (angl. "uplink") į bazines stotis, kur aparatinė įranga naudoja diferencinį fazių keitimo klavišą (DPSK), kad demoduluotų signalą, ir nusiųstų aukštupio ryšio duomenis į debesienos sprendimą, kuri šį perduoda į kliento IT sistemą, arba apdorija naudojant trečiųjų šalių platformas, tokias kaip "Ubidots".
"SigFox" duomenų perdavimo būdai
"Sigfox" paslaugų integracijai į galutinio kliento IT infrastruktūrą naudojant API užklausas paprastai nereikia jokio sertifikavimo, nes tai dažniausiai vyksta paprasto HTTP(S) ryšio būdu, Sigfox platformai nurodant, kaip atlikti atgalinio ryšio operacijas.
Žinučių nukreipimai (angl. "callbacks") yra paprastas mechanizmas, leidžiantis nuolat siųsti pranešimus iš įrenginių į kliento IT sistemą, ir grąžinti gavimo patvirtinimą į "Sigfox" tinklą, arba atsakyti atgal įrenginiui per "Sigfox" tinklą (angl. "uplink / "downlink").
Ši sistema palengvina išankstinę integraciją į klientų IT infrastruktūrą atvejais, kai naudojami IoT debesienos sprendimai per OOTB atliepimus (AWS IoT, "Microsoft Azure IoT Hub", "IBM Watson IOT Platform").

Ši sistema taip pat palengvina ir leidžia suasmeninti atgalinės žinutės apibrėžimą, naudojant suasmenintą žinutės turinio dekodavimo mechanizmą (angl. "custom payload").
Galimi 5 integravimo į kliento IT infrastruktūrą būdai:
1
Paprastas suasmenintas kreipinys (HTTP(S) jungtis)
Kurio metu "Sigfox" serveriai gautas žinutes bei susijusią informaciją norimu formatu (pvz. JSON) perduoda į kliento nurodytą URL nuorodą, naudodami GET arba POST užklausas
2
AWS Kinesis
3
AWS IoT
4
Microsoft Azure Event Hub
5
Microsoft Azure IoT Hub
Mūsų partneriai

Mūsų kontaktai
Tel.: +370 662 57571
El. paštas: info@sigfox.lt
Spustelėdami mygtuką jūs sutinkate su mūsų privatumo politika. Daugiau informacijos.
Prenumeruokite Sigfox Lietuva naujienlaiškį - gaukite IoT rinkos naujienas ir specialius Sigfox pasiūlymus kartą per mėnesį!